برگزاری طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت می‌پذیرد؛ برگزاری, طرح سراسری, عضویت, رایگ... با عنوان : برگزاری طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور بخوانید :
به مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت می‌پذیرد؛

برگزاری, طرح سراسری, عضویت, رایگان, در کتابخانه‌های عمومی, کشور,طرح سراسری, عضویت, رایگان, در کتابخانه‌های عمومی,، به مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روزهای ۲۴ و ۲۶ آبان‌ماه در تمامی کتابخانه‌های عمومی, کشور, انجام می‌شود.

 عضویت,  رایگان,

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی, کشور,، طرح سراسری, عضویت, رایگان, در کتابخانه‌های عمومی, به مناسبت فرارسیدن بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روزهای ۲۴ و ۲۶ آبان‌ماه در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور, انجام می‌شود.

اجرای این طرح به جز روز پنجشنبه ۲۴ آبان‌ماه، به علت فعالیت تک‌شیفت (نوبت صبح) کتابخانه‌های عمومی کشور, در این روز و همچنین به منظور بهره‌مندی حداکثری متقاضیان عضویت, در کتابخانه‌ها و سهولت خدمات‌رسانی کتابداران به مراجعان، در روز شنبه ۲۶ آبان‌ماه نیز انجام می‌شود.

در دو روز اعلام شده؛ عضویت در کتابخانه‌های عمومی به صورت سراسری, صورت می‌گیرد و هر عضو با ثبت نام در یک کتابخانه امکان استفاده از تمام کتابخانه‌های سراسر کشور را خواهد داشت.

گفتنی است، عضویت خانوادگی در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در سایر روزهای سال نیز با پلکان کاهش در هزینه عضویت مواجه خواهد شد که خانواده‌های ۳ نفره، چهار نفره، پنج نفره و بیشتر می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

بوستان اندیشه...
ما را در سایت بوستان اندیشه دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت: 17:42